Handbal – Programul campionatului Ligii Naționale Masculine, ediția 2019-2020

- Prima etapă este programată pentru week-end-ul 30-31 august -
Etapa 1:
CSM Școlar Reșița – HC Buzău
CSM Bacău – AHC Dunărea Călărași
CSA Steaua București – SCM Politehnica Timișoara
Minaur Baia Mare – AHC Dobrogea Sud Constanța
AHC Potaissa Turda – CSM București
Dinamo București – CSM Vaslui
CSM Făgăraș – CSM Focșani 2007
Etapa 2:
HC Buzău – CSM Focșani 2007
CSM Vaslui – CSM Făgăraș
CSM București – Dinamo București
AHC Dobrogea Sud Constanța – AHC Potaissa Turda
SCM Politehnica Timișoara – Minaur Baia Mare
AHC Dunărea Călărași – CSA Steaua București
CSM Școlar Reșița – CSM Bacău
Etapa 3:
CSM Bacău – HC Buzău
CSA Steaua București – CSM Școlar Reșița
Minaur Baia Mare – AHC Dunărea Călărași
AHC Potaissa Turda – SCM Politehnica Timișoara
Dinamo București – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Făgăraș – CSM București
CSM Focșani 2007 – CSM Vaslui
Etapa 4:
HC Buzău – CSM Vaslui
CSM București – CSM Focșani 2007
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM Făgăraș
SCM Politehnica Timișoara – Dinamo București
AHC Dunărea Călărași – AHC Potaissa Turda
CSM Școlar Reșița – Minaur Baia Mare
CSM Bacău – CSA Steaua București
Etapa 5:
CSA Steaua București – HC Buzău
Minaur Baia Mare – CSM Bacău
AHC Potaissa Turda – CSM Școlar Reșița
Dinamo București – AHC Dunărea Călărași
CSM Făgăraș – SCM Politehnica Timișoara
CSM Focșani 2007 – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Vaslui – CSM București
Etapa 6:
HC Buzău – CSM București
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM Vaslui
SCM Politehnica Timișoara – CSM Focșani 2007
AHC Dunărea Călărași – CSM Făgăraș
CSM Școlar Reșița – Dinamo București
CSM Bacău – AHC Potaissa Turda
CSA Steaua București – Minaur Baia Mare
Etapa 7:
Minaur Baia Mare – HC Buzău
AHC Potaissa Turda – CSA Steaua București
Dinamo București – CSM Bacău
CSM Făgăraș – CSM Școlar Reșița
CSM Focșani 2007- AHC Dunărea Călărași
CSM Vaslui – SCM Politehnica Timișoara
CSM București – AHC Dobrogea Sud Constanța
Etapa 8:
HC Buzău – AHC Dobrogea Sud Constanța
SCM Politehnica Timișoara – CSM București
AHC Dunărea Călărași – CSM Vaslui
CSM Școlar Reșița – CSM Focșani 2007
CSM Bacău – CSM Făgăraș
CSA Steaua București – Dinamo București
Minaur Baia Mare – AHC Potaissa Turda
Etapa 9:
AHC Potaissa Turda – HC Buzău
Dinamo București – Minaur Baia Mare
CSM Făgăraș – CSA Steaua București
CSM Focșani 2007 – CSM Bacău
CSM Vaslui – CSM Școlar Reșița
CSM București – AHC Dunărea Călărași
AHC Dobrogea Sud Constanța – SCM Politehnica Timișoara
Etapa 10:
HC Buzău – SCM Politehnica Timișoara
AHC Dunărea Călărași – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Școlar Reșița – CSM București
CSM Bacău – CSM Vaslui
CSA Steaua București – CSM Focșani 2007
Minaur Baia Mare – CSM Făgăraș
AHC Potaissa Turda – Dinamo București
Etapa 11:
Dinamo București – HC Buzău
CSM Făgăraș – AHC Potaissa Turda
CSM Focșani 2007 – Minaur Baia Mare
CSM Vaslui – CSA Steaua București
CSM București – CSM Bacău
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM Școlar Reșița
SCM Politehnica Timișoara – AHC Dunărea Călărași
Etapa 12:
HC Buzău – AHC Dunărea Călărași
CSM Școlar Reșița – SCM Politehnica Timișoara
CSM Bacău – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSA Steaua București – CSM București
Minaur Baia Mare – CSM Vaslui
AHC Potaissa Turda – CSM Focșani 2007
Dinamo București – CSM Făgăraș
Etapa 13:
CSM Făgăraș – HC Buzău
CSM Focșani 2007 – Dinamo București
CSM Vaslui – AHC Potaissa Turda
CSM București – Minaur Baia Mare
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSA Steaua București
SCM Politehnica Timișoara – CSM Bacău
AHC Dunărea Călărași – CSM Școlar Reșița
Etapa 14:
HC Buzău – CSM Școlar Reșița
AHC Dunărea Călărași – CSM Bacău
SCM Politehnica Timișoara – CSA Steaua București
AHC Dobrogea Sud Constanța – Minaur Baia Mare
CSM București – AHC Potaissa Turda
CSM Vaslui – Dinamo București
CSM Focșani 2007 cv – CSM Făgăraș
Etapa 15:
CSM Focșani 2007 – HC Buzău
CSM Făgăraș – CSM Vaslui
Dinamo București – CSM București
AHC Potaissa Turda – AHC Dobrogea Sud Constanța
Minaur Baia Mare – SCM Politehnica Timișoara
CSA Steaua București – AHC Dunărea Călărași
CSM Bacău – CSM Școlar Reșița
Etapa 16:
HC Buzău – CSM Bacău
CSM Școlar Reșița – CSA Steaua București
AHC Dunărea Călărași – Minaur Baia Mare
SCM Politehnica Timișoara – AHC Potaissa Turda
AHC Dobrogea Sud Constanța – Dinamo București
CSM București – CSM Făgăraș
CSM Vaslui – CSM Focșani 2007
Etapa 17:
CSM Vaslui – HC Buzău
CSM Focșani 2007 – CSM București
CSM Făgăraș – AHC Dobrogea Sud Constanța
Dinamo București – SCM Politehnica Timișoara
AHC Potaissa Turda – AHC Dunărea Călărași
Minaur Baia Mare – CSM Școlar Reșița
CSA Steaua București – CSM Bacău
Etapa 18:
HC Buzău – CSA Steaua București
CSM Bacău – Minaur Baia Mare
CSM Școlar Reșița – AHC Potaissa Turda
AHC Dunărea Călărași – Dinamo București
SCM Politehnica Timișoara – CSM Făgăraș
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM Focșani 2007
CSM București – CSM Vaslui
Etapa 19:
CSM București – HC Buzău
CSM Vaslui – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Focșani 2007 – SCM Politehnica Timișoara
CSM Făgăraș – AHC Dunărea Călărași
Dinamo București – CSM Școlar Reșița
AHC Potaissa Turda – CSM Bacău
Minaur Baia Mare – CSA Steaua București
Etapa 20:
HC Buzău – Minaur Baia Mare
CSA Steaua București – AHC Potaissa Turda
CSM Bacău – Dinamo București
CSM Școlar Reșița – CSM Făgăraș
AHC Dunărea Călărași – CSM Focșani 2007
SCM Politehnica Timișoara – CSM Vaslui
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM București
Etapa 21:
AHC Dobrogea Sud Constanța – HC Buzău
CSM București – SCM Politehnica Timișoara
CSM Vaslui – AHC Dunărea Călărași
CSM Focșani 2007 – CSM Școlar Reșița
CSM Făgăraș – CSM Bacău
Dinamo București – CSA Steaua București
AHC Potaissa Turda – Minaur Baia Mare
Etapa 22:
HC Buzău – AHC Potaissa Turda
Minaur Baia Mare – Dinamo București
CSA Steaua București – CSM Făgăraș
CSM Bacău – CSM Focșani 2007
CSM Școlar Reșița – CSM Vaslui
AHC Dunărea Călărași – CSM București
SCM Politehnica Timișoara – AHC Dobrogea Sud Constanța
Etapa 23:
SCM Politehnica Timișoara – HC Buzău
AHC Dobrogea Sud Constanța – AHC Dunărea Călărași
CSM București – CSM Școlar Reșița
CSM Vaslui – CSM Bacău
CSM Focșani 2007 – CSA Steaua București
CSM Făgăraș – Minaur Baia Mare
Dinamo București – AHC Potaissa Turda
Etapa 24:
HC Buzău – Dinamo București
AHC Potaissa Turda – CSM Făgăraș
Minaur Baia Mare – CSM Focșani 2007
CSA Steaua București – CSM Vaslui
CSM Bacău – CSM București
CSM Școlar Reșița – AHC Dobrogea Sud Constanța
AHC Dunărea Călărași – SCM Politehnica Timișoara
Etapa 25:
AHC Dunărea Călărași – HC Buzău
SCM Politehnica Timișoara – CSM Școlar Reșița
AHC Dobrogea Sud Constanța – CSM Bacău
CSM București – CSA Steaua București
CSM Vaslui – Minaur Baia Mare
CSM Focșani 2007 – AHC Potaissa Turda
CSM Făgăraș – Dinamo București
Etapa 26:
HC Buzău – CSM Făgăraș
Dinamo București – CSM Focșani 2007
AHC Potaissa Turda – CSM Vaslui
Minaur Baia Mare – CSM București
CSA Steaua București – AHC Dobrogea Sud Constanța
CSM Bacău – SCM Politehnica Timișoara
CSM Școlar Reșița – AHC Dunărea Călărași

Este posibil ca imaginea să conţină: 20 de persoane, persoane zâmbind, teren de baschet
Este posibil ca imaginea să conţină: 3 persoane, mulţime

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>